Wie is wie

Dirk Copermans
Voorzitter

“Leef wel, blijf trainen. Oss.”

dirk@karatekermt.be
Karel Raemaekers
Ondervoorzitter

“De perfecte ontspanning na een zware werkdag.”

karel@karatekermt.be
Guy Weerts
Secretaris

“Karate… Een sport voor alle leeftijden.”

guy@karatekermt.be
Peter Martens
Penningmeester

“Volharding is de sleutel tot succes.”

peter@karatekermt.be
Luc Neuteleers
Materiaalmeester

“Op karate staat geen leeftijd.”

luc@karatekermt.be
Lore Copermans
Jeugdverantwoordelijke

“De volhouder wint.”

lore@karatekermt.be
Robrecht Geeraert
Jeugdwerking

"Het wordt niet gemakkelijker, je wordt alleen beter."

robrecht@karatekermt.be